TBLH10V-500-07BK
DigiKey raktári szám
102-TBLH10V-500-07BK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBLH10V-500-07BK
Leírás
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
Részletes leírás
7 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Függőleges, kártyával 0,197" (5,00mm) Furatszerelt
EDA / CAD modellek
TBLH10V-500-07BK modellek
Kategória
Feszültség
300 V
Vezetékméret
16-24AWG
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Tálca
Vezeték végződtetése
Csavar nélküli - nyomógombos szorító
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Nyomógombos
Szín
fekete
Pozíciók száma szintenként
7
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 130°C
Kivezetési raszter
0,197" (5,00mm)
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Dugaszolási irány
Függőleges, kártyával
Érintkezőanyag bevonata
Rézötvözet - ónbevonatú
Áram
10 A