TBL009V-254-06GY-2GY
TBL009V-254-06GY-2GY
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBL009V-254-06GY-2GY
DigiKey raktári szám
102-TBL009V-254-06GY-2GY-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBL009V-254-06GY-2GY
Leírás
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 2.54,
Részletes leírás
6 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Függőleges, kártyával 0,100" (2,54mm) Furatszerelt
EDA / CAD modellek
TBL009V-254-06GY-2GY modellek
Kategória
Feszültség
150 V
Vezetékméret
18-26AWG
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Tálca
Pozíciók száma szintenként
6
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)
Dugaszolási irány
Függőleges, kártyával
Érintkezőanyag bevonata
Rézötvözet - ónbevonatú
Áram
5 A