TBL009-500-05GY-2GY
TBL009-500-05GY-2GY
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBL009-500-05GY-2GY
DigiKey raktári szám
102-TBL009-500-05GY-2GY-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBL009-500-05GY-2GY
Leírás
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,
Részletes leírás
5 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Vízszintes, áramköri lappal 0,197" (5,00mm) Furatszerelt
EDA / CAD modellek
TBL009-500-05GY-2GY modellek
Kategória
Feszültség
300 V
Vezetékméret
16-26AWG
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Doboz
Pozíciók száma szintenként
5
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kivezetési raszter
0,197" (5,00mm)
Dugaszolási irány
Vízszintes, áramköri lappal
Érintkezőanyag bevonata
Rézötvözet - ónbevonatú
Áram
10 A