TBL009-254-14GY-2GY
DigiKey raktári szám
102-TBL009-254-14GY-2GY-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBL009-254-14GY-2GY
Leírás
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 2.54,
Részletes leírás
14 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Vízszintes, áramköri lappal 0,100" (2,54mm) Furatszerelt
EDA / CAD modellek
TBL009-254-14GY-2GY modellek
Kategória
Feszültség
150 V
Vezetékméret
18-26AWG
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Tálca
Vezeték végződtetése
Csavar nélküli - nyomógombos szorító
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
egymásba kapcsolás (oldalt), Nyomógombos
Szín
Szürke
Pozíciók száma szintenként
14
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Dugaszolási irány
Vízszintes, áramköri lappal
Érintkezőanyag bevonata
Rézötvözet - ónbevonatú
Áram
5 A