TBL008V-1000-06BE
TBL008V-1000-06BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBL008V-1000-06BE
DigiKey raktári szám
102-TBL008V-1000-06BE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBL008V-1000-06BE
Leírás
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 10.0,
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Függőleges, kártyával 0,394" (10,00mm) Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TBL008V-1000-06BE modellek
Kategória
Feszültség
600 V
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Vezetékméret
4-18AWG
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Doboz
Vezeték végződtetése
Csavar nélküli - rugós tok, Feszítőbilincs
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
egymásba kapcsolás (oldalt)
Szintek száma
1
Szín
kék
Pozíciók száma szintenként
6
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kivezetési raszter
0,394" (10,00mm)
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Dugaszolási irány
Függőleges, kártyával
Érintkezőanyag bevonata
Rézötvözet - ónbevonatú
Áram
66 A