TBL002A-350-04GY-2GY
TBL002A-350-04GY-2GY
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBL002A-350-04GY-2GY
DigiKey raktári szám
102-6369-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBL002A-350-04GY-2GY
Leírás
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.50,
Részletes leírás
4 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs 45°-os (135°) szögben az áramköri lappal 0,138" (3,50mm) Furatszerelt, hajlított tű
EDA / CAD modellek
TBL002A-350-04GY-2GY modellek
Kategória
Feszültség
300 V
Vezetékméret
20-24AWG
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt, hajlított tű
Csomagolás
Tálca
Pozíciók száma szintenként
4
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kivezetési raszter
0,138" (3,50mm)
Dugaszolási irány
45°-os (135°) szögben az áramköri lappal
Érintkezőanyag bevonata
Foszfor-bronz - ónbevonatú
Áram
2 A