TBL001-381-02GY-2GY
TBL001-381-02GY-2GY
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBL001-381-02GY-2GY
DigiKey raktári szám
102-6357-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBL001-381-02GY-2GY
Leírás
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.81,
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Vízszintes, áramköri lappal 0,150" (3,81mm) Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TBL001-381-02GY-2GY modellek
Kategória
Vezetékméret
18-20AWG
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Vezeték végződtetése
Csavar nélküli - nyomógombos szorító
Csomagolás
Tálca
Tulajdonságok
egymásba kapcsolás (oldalt), Nyomógombos
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
Szürke
Szintek száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma szintenként
2
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Kivezetési raszter
0,150" (3,81mm)
Érintkezőanyag bevonata
Rézötvözet - ónbevonatú
Dugaszolási irány
Vízszintes, áramköri lappal
Leszorító elem anyaga és bevonata
Acél, Rozsdamentes
Áram
5 A
Alap típusszám
Feszültség
300 V