TBDR-11-15-GY
TBDR-11-15-GY
TBDR-11-15-GY
DigiKey raktári szám
2223-TBDR-11-15-GY-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBDR-11-15-GY
Leírás
1.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, GRAY
Részletes leírás
Sorkapocs csatlakozó 4 Pozíció átvezetéses Szürke 14-26AWG
EDA / CAD modellek
TBDR-11-15-GY modellek
Kategória
Áramerősség (IEC)
16 A
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Feszültség (IEC)
500V
Sorozat
Áramerősség (UL)
15 A
Csomagolás
Doboz
Feszültség (UL)
300V
Vezetékméret (AWG)
14-26AWG
Típus
átvezetéses
Vezetékméret (mm²)
0,2-1,5mm²
Pozíciók száma
4
Szín
Szürke
Szintek száma
2
Csatlakozó szélessége
3,5mm
Csupaszítási hossz
8mm ~ 10mm