TBDR-06-25-GY
TBDR-06-25-GY
TBDR-06-25-GY
DigiKey raktári szám
2223-TBDR-06-25-GY-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBDR-06-25-GY
Leírás
2.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, GRAY
Részletes leírás
Sorkapocs csatlakozó 2 Pozíció föld, Földelés Szürke 12-26AWG
EDA / CAD modellek
TBDR-06-25-GY modellek
Kategória
Csatlakozó szélessége
5,2mm
Vezetékméret (AWG)
12-26AWG
Vezetékméret (mm²)
0,2-2,5mm²
Szín
Szürke
Típus
föld, Földelés
Pozíciók száma
2
Szintek száma
1
Csupaszítási hossz
10mm ~ 12mm