TBDR-06-15-GY
TBDR-06-15-GY
TBDR-06-15-GY
DigiKey raktári szám
2223-TBDR-06-15-GY-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBDR-06-15-GY
Leírás
1.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, GRAY
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorkapocs csatlakozó 2 Pozíció föld, Földelés Szürke 14-26AWG
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TBDR-06-15-GY modellek
Kategória
Csatlakozó szélessége
3,5mm
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Végződtetés módja
Benyomható, rugó
Sorozat
Vezetékméret (AWG)
14-26AWG
Csomagolás
Doboz
Vezetékméret (mm²)
0,2-1,5mm²
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
Szürke
Típus
föld, Földelés
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Pozíciók száma
2
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Szintek száma
1
Csupaszítási hossz
8mm ~ 10mm