TB010-508-08BE
TB010-508-08BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TB010-508-08BE
DigiKey raktári szám
102-6224-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TB010-508-08BE
Részletes leírás
8 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Vízszintes, áramköri lappal 0,200" (5,08mm) Furatszerelt
EDA / CAD modellek
TB010-508-08BE modellek
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma szintenként
8
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)
Áram
20 A
Csavarmeghúzási nyomaték
0,5Nm (4,4hüvelykfont)
Feszültség
300 V