SR5-12V-200-1C
DigiKey raktári szám
2223-SR5-12V-200-1C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SR5-12V-200-1C
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 12V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPDT (1 Form C) Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SR5-12V-200-1C modellek
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Végződtetés módja
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Csomagolás
Csőtár
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
5 ms
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kikapcsolási idő
5 ms
Tekercs feszültsége
12VDC
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Érintkező kialakítása
SPDT (1 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst (Ag), Arany (Au)
Névleges áram
1 A
Tanúsítvány
cURus
Kapcsolási feszültség
120VAC, 24VDC - max.
Relé típusa
univerzális
Max. kapcsolt teljesítmény
120VA, 24W
Tekercs ellenállása
720 Ohms
Tekercsáram
16.7 mA