SR2-24V-330-1C
DigiKey raktári szám
2223-SR2-24V-330-1C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SR2-24V-330-1C
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 24V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPDT (1 Form C) Furatszerelt
EDA / CAD modellek
SR2-24V-330-1C modellek
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Végződtetés módja
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
16,8VDC
Csomagolás
Csőtár
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
6 ms
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kikapcsolási idő
4 ms
Tekercs feszültsége
24VDC
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Érintkező kialakítása
SPDT (1 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst (Ag), Arany (Au)
Névleges áram
1 A
Tanúsítvány
cURus
Kapcsolási feszültség
120VAC, 24VDC - max.
Relé típusa
univerzális
Max. kapcsolt teljesítmény
120VA, 24W
Tekercs ellenállása
1.515 kOhms
Tekercsáram
15.8 mA