SPG162-56
DigiKey raktári szám
2223-SPG162-56-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SPG162-56
Leírás
TEG, 4.4 V / 3.68 A OUTPUT, 56 X
Részletes leírás
TEG (hőelektromos generátor) 16,2W / 27°C 3.68 A 300°C
EDA / CAD modellek
SPG162-56 modellek
Kategória
Magasság
4,50mm
Max. áram
3.68 A
Max. feszültség
4.4 V
Ellenállás
1.19 Ohms
Méretek
Négyzet - 56.00mm H. x 56.00mm Sz.
Üzemi hőmérséklet
300°C
Qmax / Th
16,2W / 27°C