SPG054-40
DigiKey raktári szám
2223-SPG054-40-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SPG054-40
Leírás
TEG, 5.4 V / 1 A OUTPUT, 40 X 40
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
TEG (hőelektromos generátor) 5,4W / 27°C 1 A 300°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SPG054-40 modellek
Kategória
Magasság
4,30mm
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Fokozatok száma
1
Csomagolás
Doboz
Max. áram
1 A
Alkatrész státusza
Aktív
Max. feszültség
5.4 V
Típus
TEG (hőelektromos generátor)
Ellenállás
5.4 Ohms
Méretek
Négyzet - 40.00mm H. x 40.00mm Sz.
Üzemi hőmérséklet
300°C
Qmax / Th
5,4W / 27°C