SJ3-35024K-SMT-TR
DigiKey raktári szám
2223-SJ3-35024K-SMT-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2223-SJ3-35024K-SMT-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
2223-SJ3-35024K-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SJ3-35024K-SMT-TR
Leírás
AUDIO JACK, 3.5MM, THROUGH HOLE,
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3,50mm (0,141", 1/8", mini dugó) - fejhallgató Telefonaljzat Sztereo (4 vezetékes, TRRS) csatlakozó forraszanyag
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SJ3-35024K-SMT-TR modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Szigetelés színe
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Csatlakozó típusa
Telefonaljzat
Névleges feszültség
12VDC
Típus
anya
Névleges áram (Amper)
1 A
Jelvezetékek
Sztereo (4 vezetékes, TRRS)
Dugaszolási hossz / mélység
0,551" (14,00mm)
Szabványos csatlakozási átmérő
Érintkezőanyag bevonata
ezüst
Tényleges átmérő
0,142" (3,60mm)