RDS-10S-74365-D
DigiKey raktári szám
2223-RDS-10S-74365-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RDS-10S-74365-D
Leírás
SWITCH ROTARY DIP BCD 0.1A 42V
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DIP kapcsoló BCD 10 Pozíció Furatszerelt Forgó, szerszámhoz Működtető elem 100mA 42VDC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RDS-10S-74365-D modellek
Kategória
Érintkező bevonata
arany
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Lemeztől mért magasság
0,144" (3,65mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Csőtár
Végződtetés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Áramkör
BCD
Mosható
No
Pozíciók száma
10
Tulajdonságok
IP67 - porálló, vízhatlan
Névleges áram (Amper)
100mA
Üzemi hőmérséklet
-60°C ~ 125°C
Névleges feszültség
42VDC
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Működtető elem típusa
Forgó, szerszámhoz
Hossz
0,291" (7,40mm)