PTNS2-3010M-B100
DigiKey raktári szám
2223-PTNS2-3010M-B100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTNS2-3010M-B100
Leírás
SLIDE POT, 30MM TRAVEL, 100K OHM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 kOhms 0,25W, 1/4W Furatszerelt Toló potenciométer fent Potenciométer típusa
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTNS2-3010M-B100 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Tűrés
±20%
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Potenciométer típusa
fent
Sorozat
Szabályozó típusa
standard
Csomagolás
Tálca
Pálya hosszúsága
30mm
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
Négyszögletes – 1,772" H. x 0,354" Sz. x 0,394" M. (45,00mm x 9,00mm x 10,00mm)
Ellenállás
100 kOhms
Rögzítés módja
Furatszerelt
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W