PTNS2-155P-B100
DigiKey raktári szám
2223-PTNS2-155P-B100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTNS2-155P-B100
Leírás
SLIDE POT, 15MM TRAVEL, 100K OHM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 kOhms 0,25W, 1/4W Furatszerelt Toló potenciométer fent Potenciométer típusa
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTNS2-155P-B100 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Tűrés
±20%
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Potenciométer típusa
fent
Sorozat
Szabályozó típusa
standard
Csomagolás
Tálca
Pálya hosszúsága
15mm
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
Négyszögletes – 1,181" H. x 0,374" Sz. x 0,256" M. (30,00mm x 9,50mm x 6,50mm)
Ellenállás
100 kOhms
Rögzítés módja
Furatszerelt
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W