PTN10-B200SB20
DigiKey raktári szám
2223-PTN10-B200SB20-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTN10-B200SB20
Leírás
TRIMMER 200K OHM 0.15W PC PIN
Részletes leírás
200 kOhms 0,15W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Szén 1.0 fordulat Oldalt állítható
EDA / CAD modellek
PTN10-B200SB20 modellek
Kategória
Tűrés
±20%
Ellenállás
200 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,15W
Méretek
Kulatý - 0,406" átmérő (10,30mm)