PTN10-A200HB20
DigiKey raktári szám
2223-PTN10-A200HB20-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTN10-A200HB20
Leírás
TRIMMER 200K OHM 0.15W PC PIN
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200 kOhms 0,15W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Szén 1.0 fordulat Oldalt állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTN10-A200HB20 modellek
Kategória
Tűrés
±20%
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Fordulatok száma
1.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Csomagolás
Tasak
Ellenállás anyaga
Szén
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
200 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,15W
Méretek
Kulatý - 0,406" átmérő (10,30mm)