PRL3-12V-DC-1C
DigiKey raktári szám
2223-PRL3-12V-DC-1C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PRL3-12V-DC-1C
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Részletes leírás
univerzális relé SPDT (1 Form C) 12VDC Tekercs Furatszerelt
EDA / CAD modellek
PRL3-12V-DC-1C modellek
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelődő, kéttekercses
Bekapcsolási feszültség
9,6VDC
Kikapcsolási feszültség
9,6VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érintkező kialakítása
SPDT (1 Form C)
Névleges áram
10 A
Kapcsolási feszültség
277VAC, 30VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
2770VA, 300W
Tekercs ellenállása
180 Ohms
Tekercsáram
66.7 mA