PR24-12V-900-1C
DigiKey raktári szám
2223-PR24-12V-900-1C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PR24-12V-900-1C
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPDT 40A 12V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPDT (1 Form C) 12VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PR24-12V-900-1C modellek
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Gyrt.
Végződtetés módja
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
8,4VDC
Csomagolás
Tálca
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
15 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
10 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érintkező kialakítása
SPDT (1 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüstötvözet
Névleges áram
40 A
Tanúsítvány
cURus
Kapcsolási feszültség
250VAC, 28VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
10000VA, 1120W
Tekercs ellenállása
160 Ohms
Tekercsáram
75 mA