PR21-24V-400-2C
DigiKey raktári szám
2223-PR21-24V-400-2C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PR21-24V-400-2C
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 13A 24V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPDT (2 Form C) 24VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PR21-24V-400-2C modellek
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Gyrt.
Végződtetés módja
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
16,8VDC
Csomagolás
Csőtár
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
10 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
5 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüstötvözet
Névleges áram
8 A
Tanúsítvány
cURus
Kapcsolási feszültség
250VAC, 30VDC
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
3520VA, 960W
Tekercs ellenállása
1.44 kOhms
Tekercsáram
16.7 mA