PR19-5V-250-1A
DigiKey raktári szám
2223-PR19-5V-250-1A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PR19-5V-250-1A
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 5VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PR19-5V-250-1A modellek
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Gyrt.
Végződtetés módja
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
3,75VDC
Csomagolás
Csőtár
Kikapcsolási feszültség
0,5VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
15 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
8 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Érintkező anyaga
Ezüstötvözet
Névleges áram
10 A
Tanúsítvány
cURus
Kapcsolási feszültség
250VAC, 30VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
2500VA, 300W
Tekercs ellenállása
100 Ohms
Tekercsáram
50 mA