PR14-12V-360-1A
DigiKey raktári szám
2223-PR14-12V-360-1A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PR14-12V-360-1A
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 12VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PR14-12V-360-1A modellek
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Gyrt.
Végződtetés módja
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
8,4VDC
Csomagolás
Csőtár
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
10 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
5 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Érintkező anyaga
Ezüstötvözet
Névleges áram
10 A
Tanúsítvány
cURus
Kapcsolási feszültség
250VAC, 30VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
2500VA, 300W
Tekercs ellenállása
320 Ohms
Tekercsáram
37.5 mA