PPM-2-35135-S
DigiKey raktári szám
102-4566-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PPM-2-35135-S
Leírás
CONN PWR PLUG 1.35X3.5MM SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kör alakú tápcsatlakozó dugó 1,35mm belső átmérő (0,053"), 3,50mm külső átmérő (0,138") Lengő (soros)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PPM-2-35135-S modellek
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Szigetelés színe
fekete
Csomagolás
Tasak
Névleges feszültség
24VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
5 A
Csatlakozó típusa
dugó
Dugaszolási hossz / mélység
0,343" (8,70mm)
Típus
anya
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Szabványos csatlakozási átmérő
1,35mm belső átmérő (0,053"), 3,50mm külső átmérő (0,138")
Érintkezőanyag bevonata
nikkel
Tényleges átmérő
0,053" (1,35mm belső átmérő), 0,138" (3,50mm külső átmérő)