PJ-035-SMT-TR
DigiKey raktári szám
CP-035PJTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CP-035PJCT-ND - Vágott szalag (CT)
CP-035PJDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PJ-035-SMT-TR
Leírás
CONN PWR JACK 1X3.5MM SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kör alakú tápcsatlakozó aljzat 1,00mm belső átmérő (0,039"), 3,50mm külső átmérő (0,138") Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PJ-035-SMT-TR modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Tulajdonságok
kártyavezető
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Névleges feszültség
24VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
2 A
Csatlakozó típusa
aljzat
Dugaszolási hossz / mélység
0,299" (7,60mm)
Típus
apa
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Szabványos csatlakozási átmérő
1,00mm belső átmérő (0,039"), 3,50mm külső átmérő (0,138")
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Tényleges átmérő
0,039" (1,00mm belső átmérő), 0,146" (3,70mm külső átmérő)