MD-60PL100
MD-60PL100
MD-60PL100
DigiKey raktári szám
CP-2960-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MD-60PL100
Leírás
CONN RCPT FMALE MINI DIN 6P WIRE
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok vezetékek
Kategória
Elsődleges anyag
műanyag
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Sorozat
Párosított érintkező bevonata
ón
Csomagolás
Tasak
Szín
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
föld
Pozíciók száma
6
Árnyékolás
Csatlakozó mérete (betét)
mini DIN
Névleges áram (Amper)
1A, 2A
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Névleges feszültség
100VAC, 12VDC
Rögzítési mód
perem
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C