DS04-254-1L-07BK
DigiKey raktári szám
2223-DS04-254-1L-07BK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DS04-254-1L-07BK
Leírás
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Részletes leírás
DIP kapcsoló SPST (egypólusú, egy áramkörös) 7 Pozíció Furatszerelt Csúszka (standard) Működtető elem 25mA 24VDC
EDA / CAD modellek
DS04-254-1L-07BK modellek
Lemeztől mért magasság
0,166" (4,21mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Pozíciók száma
7
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
25mA
Névleges feszültség
24VDC
Hossz
0,739" (18,78mm)