DS04-254-1L-02BK nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Raktáron: 0
Adatlap
Würth Elektronik
Raktáron: 82
Adatlap
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Raktáron: 6
KaiFeng Electronics
Raktáron: 31 000
CIT Relay and Switch
Raktáron: 392
DIP kapcsoló SPST (egypólusú, egy áramkörös) 2 Pozíció Furatszerelt Csúszka (standard) Működtető elem 25mA 24VDC
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DIP Switches 101
DS04-254-1L-02BK
DigiKey raktári szám
2223-DS04-254-1L-02BK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DS04-254-1L-02BK
Leírás
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
DS04-254-1L-02BK modellek
Lemeztől mért magasság
0,166" (4,21mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Pozíciók száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
25mA
Névleges feszültség
24VDC
Hossz
0,239" (6,08mm)