DS01C-254-S-03BE
DS01C-254-S-03BE
DIP Switches 101
DS01C-254-S-03BE
DigiKey raktári szám
2223-DS01C-254-S-03BE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DS01C-254-S-03BE
Leírás
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Részletes leírás
DIP kapcsoló SPST (egypólusú, egy áramkörös) 3 Pozíció Furatszerelt Csúszka (standard) Működtető elem 25mA 24VDC
EDA / CAD modellek
DS01C-254-S-03BE modellek
Lemeztől mért magasság
0,264" (6,70mm)
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Pozíciók száma
3
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
25mA
Névleges feszültség
24VDC
Hossz
0,356" (9,04mm)