DS01-254-S-01BE
DS01-254-S-01BE
DIP Switches 101
DS01-254-S-01BE
DigiKey raktári szám
2223-DS01-254-S-01BE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DS01-254-S-01BE
Leírás
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Részletes leírás
DIP kapcsoló SPST (egypólusú, egy áramkörös) 1 Pozíció Furatszerelt Csúszka (standard) Működtető elem 25mA 24VDC
EDA / CAD modellek
DS01-254-S-01BE modellek
Lemeztől mért magasság
0,264" (6,70mm)
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Pozíciók száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
25mA
Névleges feszültség
24VDC
Hossz
0,156" (3,96mm)