CSS-12048-208
DigiKey raktári szám
2223-CSS-12048-208-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSS-12048-208
Leírás
SPEAKER 8OHM 10W TOP PORT 90DB
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Ohms univerzális Hangszóró 10 W 80 Hz ~ 120 Hz fent Kerek
Kategória
Névleges teljesítmény
10 W
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Max. teljesítmény
15 W
Sorozat
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Csomagolás
Doboz
Forma
Kerek
Alkatrész státusza
Aktív
Tölcsér anyaga
papír
Technológia
mágneses
Mágnes anyaga
ferrit
Típus
univerzális
Végződtetés
Forrszem(ek)
Frekvenciatartomány
80 Hz ~ 120 Hz
Méretek
4,685" átmérő (119,00mm)
Saját rezonanciafrekvencia
100Hz
Max. magasság (beültetve)
1,870" (47,50mm)
Impedancia
8 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C
Hatásfok (dBA)
90,00
Torzítási tényező
8% max. / 1kHz, 500mm, 1W
Hatásfok (mért)
1W/500mm