CSS-10237-54
DigiKey raktári szám
2223-CSS-10237-54-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSS-10237-54
Leírás
SPEAKER 4OHM 5W TOP PORT 90DB
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 Ohms univerzális Hangszóró 5 W 160 Hz ~ 10 kHz fent Kerek, Négyzet keret
Kategória
Névleges teljesítmény
5 W
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Max. teljesítmény
8 W
Sorozat
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Csomagolás
Doboz
Forma
Kerek, Négyzet keret
Alkatrész státusza
Aktív
Tölcsér anyaga
papír
Technológia
mágneses
Mágnes anyaga
ferrit
Típus
univerzális
Végződtetés
Forrszem(ek)
Frekvenciatartomány
160 Hz ~ 10 kHz
Méretek
4,016" H. x 4,016" Sz. (102,00mm x 102,00mm)
Saját rezonanciafrekvencia
200Hz
Max. magasság (beültetve)
1,437" (36,50mm)
Impedancia
4 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C
Hatásfok (dBA)
90,00
Torzítási tényező
8% max. / 1kHz, 500mm, 1W
Hatásfok (mért)
1W/500mm