CPT-7502-65-SMT-TR
DigiKey raktári szám
2223-CPT-7502-65-SMT-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2223-CPT-7502-65-SMT-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
2223-CPT-7502-65-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPT-7502-65-SMT-TR
Leírás
BUZZER PIEZO 3V 7.5X7.5 SMD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Jelátalakító, Külső meghajtású Piezo 3 V 1mA 6kHz 65dB / 3V, 10cm Felületszerelt Forrasztási felületek (padek)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPT-7502-65-SMT-TR modellek
Kategória
Technológia
Piezo
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Működés
Egy hangú
Sorozat
Hangnyomásszint
65dB / 3V, 10cm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi áram
1mA
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Meghajtó áramkör
Jelátalakító, Külső meghajtású
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Bemenet típusa
Csúcstól-csúcsig jel
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges feszültség
3 V
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Feszültségtartomány
1 ~ 25V
Méretek
0,295" H. x 0,295" Sz. (7,50mm x 7,50mm)
Frekvencia
6kHz
Max. magasság (beültetve)
0,098" (2,50mm)