CPT-1495CI-300
DigiKey raktári szám
102-3754-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPT-1495CI-300
Leírás
BUZZER PIEZO 10V 14.00MM TH
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Jelátalakító, Külső meghajtású Piezo 10 V 12mA 4,25kHz 84dB / 10V, 10cm Furatszerelt NYÁK érintkezők
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPT-1495CI-300 modellek
Kategória
Működés
Egy hangú
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hangnyomásszint
84dB / 10V, 10cm
Sorozat
Üzemi áram
12mA
Csomagolás
Tálca
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Meghajtó áramkör
Jelátalakító, Külső meghajtású
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Bemenet típusa
Csúcstól-csúcsig jel
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges feszültség
10 V
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Feszültségtartomány
30V (max.)
Méretek
0,551" átmérő (14,00mm)
Frekvencia
4,25kHz
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)