CP2088-219
DigiKey raktári szám
2223-CP2088-219-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CP2088-219
Leírás
PELTIER, 8.8 X 8.8 X 2.19 MM, 2
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
TEC (hőelektromos hűtő) 4,3W / 27°C 2 A 150°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CP2088-219 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Magasság
2,19mm
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Fokozatok száma
1
Sorozat
Max. áram
2 A
Csomagolás
Doboz
Max. feszültség
3.8 V
Alkatrész státusza
Aktív
Ellenállás
1.43 Ohms
Típus
TEC (hőelektromos hűtő)
Üzemi hőmérséklet
150°C
Méretek
Négyzet - 8.80mm H. x 8.80mm Sz.
Tulajdonságok
vezetékek, nem szigetelt
Qmax / Th
4,3W / 27°C
Alap típusszám
Delta Tmax / Th
70°C / 27°C