CP1881-222 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Tark Thermal Solutions
Raktáron: 0
Adatlap
TEC (hőelektromos hűtő) 3,8W / 27°C 1.8 A 150°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
How to Select a Peltier Module
CP1881-222
DigiKey raktári szám
2223-CP1881-222-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CP1881-222
Leírás
PELTIER, 8.1 X 8.1 X 2.22 MM, 1.
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
CP1881-222 modellek
Magasság
2,22mm
Fokozatok száma
1
Sorozat
Max. áram
1.8 A
Max. feszültség
3.8 V
Ellenállás
1.62 Ohms
Üzemi hőmérséklet
150°C
Méretek
Négyzet - 8.10mm H. x 8.10mm Sz.
Qmax / Th
3,8W / 27°C
Alap típusszám
Delta Tmax / Th
70°C / 27°C