CP147660-236P
DigiKey raktári szám
2223-CP147660-236P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CP147660-236P
Leírás
PELTIER, 7.6 X 6 X 2.36 MM, 1.4
Részletes leírás
TEC (hőelektromos hűtő) 1,6W / 27°C 1.4 A 150°C
EDA / CAD modellek
CP147660-236P modellek
Magasság
2,36mm
Fokozatok száma
2
Sorozat
Max. áram
1.4 A
Max. feszültség
2 V
Ellenállás
1.17 Ohms
Üzemi hőmérséklet
150°C
Méretek
Négyszögletes - 7,60mm H. x 6,00mm Sz.
Qmax / Th
1,6W / 27°C
Alap típusszám
Delta Tmax / Th
70°C / 27°C