CP10726-268 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Tark Thermal Solutions
Raktáron: 2
Adatlap
TEC (hőelektromos hűtő) 1,3W / 27°C 1 A 150°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
How to Select a Peltier Module
CP10726-268
DigiKey raktári szám
2223-CP10726-268-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CP10726-268
Leírás
PELTIER, 7.2 X 6 X 2.68 MM, 1 A,
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
CP10726-268 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Magasság
2,68mm
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Fokozatok száma
2
Sorozat
Max. áram
1 A
Csomagolás
Doboz
Max. feszültség
2.1 V
Alkatrész státusza
Aktív
Ellenállás
1.57 Ohms
Típus
TEC (hőelektromos hűtő)
Üzemi hőmérséklet
150°C
Méretek
Négyszögletes - 7,20mm H. x 6,00mm Sz.
Tulajdonságok
vezetékek, nem szigetelt
Qmax / Th
1,3W / 27°C
Alap típusszám
Delta Tmax / Th
70°C / 27°C