CP076581-238
DigiKey raktári szám
2223-CP076581-238-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CP076581-238
Leírás
PELTIER, 6.5 X 8.1 X 2.38 MM, 0.
Részletes leírás
TEC (hőelektromos hűtő) 1,7W / 27°C 0.7 A 150°C
EDA / CAD modellek
CP076581-238 modellek
Magasság
2,38mm
Max. áram
0.7 A
Max. feszültség
3.9 V
Ellenállás
4.17 Ohms
Üzemi hőmérséklet
150°C
Méretek
Négyszögletes - 6,50mm H. x 8,10mm Sz.
Qmax / Th
1,7W / 27°C
Alap típusszám
Delta Tmax / Th
70°C / 27°C