CP074965-239
DigiKey raktári szám
2223-CP074965-239-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CP074965-239
Leírás
PELTIER, 4.9 X 6.5 X 2.39 MM, 0.
Részletes leírás
TEC (hőelektromos hűtő) 0,9W / 27°C 0.7 A 150°C
EDA / CAD modellek
CP074965-239 modellek
Magasság
2,38mm
Max. áram
0.7 A
Max. feszültség
2.1 V
Ellenállás
2.35 Ohms
Üzemi hőmérséklet
150°C
Méretek
Négyszögletes - 4,90mm H. x 6,50mm Sz.
Qmax / Th
0,9W / 27°C
Alap típusszám
Delta Tmax / Th
70°C / 27°C