CP074933-277P
DigiKey raktári szám
2223-CP074933-277P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CP074933-277P
Leírás
PELTIER, 4.9 X 3.3 X 2.77 MM, 0.
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
TEC (hőelektromos hűtő) 0,6W / 27°C 0.7 A 150°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CP074933-277P modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Magasság
2,77mm
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Fokozatok száma
1
Sorozat
Max. áram
0.7 A
Csomagolás
Doboz
Max. feszültség
1.3 V
Alkatrész státusza
Aktív
Ellenállás
1.43 Ohms
Típus
TEC (hőelektromos hűtő)
Üzemi hőmérséklet
150°C
Méretek
Négyszögletes - 4,90mm H. x 3,30mm Sz.
Tulajdonságok
vezetékek, nem szigetelt
Qmax / Th
0,6W / 27°C
Alap típusszám
Delta Tmax / Th
70°C / 27°C