CMT-8503-87-SMT-TR
DigiKey raktári szám
102-CMT-8503-87-SMT-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMT-8503-87-SMT-TR
Leírás
BUZZER MAGNETIC 3.6V 0.3X0.3 SMD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Jelátalakító, Külső meghajtású mágneses 3.6 V 90mA 2,73kHz 87dB / 3,6V, 10cm Felületszerelt Forrasztási felületek (padek)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CMT-8503-87-SMT-TR modellek
Kategória
Technológia
mágneses
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hangnyomásszint
87dB / 3,6V, 10cm
Sorozat
Üzemi áram
90mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Csatlakozó elhelyezkedése
Oldal
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Meghajtó áramkör
Jelátalakító, Külső meghajtású
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemenet típusa
Egypolaritású jel
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Névleges feszültség
3.6 V
Méretek
0,335" H. x 0,335" Sz. (8,50mm x 8,50mm)
Feszültségtartomány
2,5 ~ 4,5V
Max. magasság (beültetve)
0,138" (3,50mm)
Frekvencia
2,73kHz