CMS0401KL-1X
CMS0401KL-1X
Understanding Audio Frequency Range in Audio Design
CMS0401KL-1X
DigiKey raktári szám
102-1305-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMS0401KL-1X
Leírás
SPEAKER 8OHM 4W TOP PORT 87DB
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Ohms univerzális Hangszóró 4 W 256 Hz ~ 20 kHz fent Kerek, Négyzet keret
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CMS0401KL-1X modellek
Kategória
Hatásfok (módszer)
Hangnyomásszint (SPL)
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Névleges teljesítmény
4 W
Sorozat
Max. teljesítmény
6 W
Csomagolás
Tálca
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Forma
Kerek, Négyzet keret
Technológia
mágneses
Tölcsér anyaga
Poliészter, Polietilén-tereftalát (PET)
Típus
univerzális
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Frekvenciatartomány
256 Hz ~ 20 kHz
Végződtetés
Forrszem(ek)
Saját rezonanciafrekvencia
320Hz
Méretek
1,579" H. x 1,579" Sz. (40,10mm x 40,10mm)
Impedancia
8 Ohms
Max. magasság (beültetve)
0,571" (14,50mm)
Hatásfok (dBA)
87,00
Alap típusszám
Hatásfok (mért)
1W/500mm