CMS-16093-078L100-67 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
8 Ohms univerzális Hangszóró 700 mW 100 Hz ~ 20 kHz fent négyszögletes
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CUI Devices CMS Series | Digi-Key Daily
CMS-16093-078L100-67
DigiKey raktári szám
CMS-16093-078L100-67-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMS-16093-078L100-67
Leírás
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 91DB
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CMS-16093-078L100-67 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hatásfok (módszer)
Hangnyomásszint (SPL)
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Névleges teljesítmény
700 mW
Sorozat
Max. teljesítmény
1 W
Csomagolás
Tálca
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Forma
négyszögletes
Technológia
mágneses
Tölcsér anyaga
Poliészter, Polietilén-tereftalát (PET)
Típus
univerzális
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Frekvenciatartomány
100 Hz ~ 20 kHz
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Saját rezonanciafrekvencia
550Hz
Végződtetés
vezetékek
Impedancia
8 Ohms
Méretek
0,630" H. x 0,354" Sz. (16,00mm x 9,00mm)
Hatásfok (dBA)
91,00
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)
Hatásfok (mért)
700mW/100mm