CMM-2718AT-42108-TR_SideB
CUI Devices MEMS Microphones | Digi-Key Daily
CMM-2718AT-42108-TR
DigiKey raktári szám
102-5091-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
102-5091-1-ND - Vágott szalag (CT)
102-5091-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMM-2718AT-42108-TR
Leírás
MIC MEMS ANALOG OMNI -43DB
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Hz ~ 10 kHz analóg mikrofon MEMS (szilikon) 1.6 V ~ 3.6 V Mindenirányú (-43dB ±1dB / 94dB SPL) Forrasztási felületek (padek)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CMM-2718AT-42108-TR modellek
Kategória
Jel-zaj arány
60dB
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Névleges feszültség
2 V
Sorozat
Feszültségtartomány
1.6 V ~ 3.6 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi áram
80 µA
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Típus
MEMS (szilikon)
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Kimenet típusa
analóg
Méretek
0,108" H. x 0,073" Sz. (2,75mm x 1,85mm)
Irány
Mindenirányú
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Frekvenciatartomány
100 Hz ~ 10 kHz