CMC-6027-42L100
DigiKey raktári szám
102-4102-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMC-6027-42L100
Leírás
MIC COND ANLG OMNI -42DB 0.236"D
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Hz ~ 20 kHz analóg mikrofon Elektret kondenzátor 2 V ~ 10 V Mindenirányú (-42dB ±3dB / 94dB SPL) vezetékek
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CMC-6027-42L100 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Impedancia
2.2 kOhms
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Névleges feszültség
2 V
Sorozat
Feszültségtartomány
2 V ~ 10 V
Csomagolás
Doboz
Üzemi áram
500 µA
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Típus
Elektret kondenzátor
Minősítések
IP57 - porvédett, vízhatlan
Kimenet típusa
analóg
Végződtetés
vezetékek
Irány
Mindenirányú
Méretek
0,236" átmérő (6,00mm)
Frekvenciatartomány
100 Hz ~ 20 kHz
Max. magasság
0,161" (4,10mm)