CFM-7025B-240-394
DigiKey raktári szám
2223-CFM-7025B-240-394-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CFM-7025B-240-394
Leírás
FAN AXIAL 70X25.2MM 24VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 70mm H. x 70mm M. Golyó 34,4CFM (0,963m³/perc) 2 vezeték
EDA / CAD modellek
CFM-7025B-240-394 modellek
Zaj
37.1dB(A)
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
3.36 W
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 70mm H. x 70mm M.
Szélesség
25,20mm
Névleges áram (Amper)
0,140A
Légáramlás
34,4CFM (0,963m³/perc)
Feszültségtartomány
21,6 ~ 26,4VDC
Statikus nyomás
0,220inH2O (54,8Pa)
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C